Agnieszka Wacławik
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Cennik

Tłumaczenia pisemne poświadczone

 

DE – PL od 32 zł/str.*

PL – DE od 37 zł/str.*

 

* 1 strona rozliczeniowa = 1125 znaków ze spacjami

Dokumenty przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego akceptowane są przez urzędy, organy administracji państwowej i traktowane są na równi z ich odpowiednikami sporządzonymi w języku oryginalnym. Tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego zwane także tłumaczeniami poświadczonymi od tłumaczeń zwykłych odróżnia pieczęć, która potwierdza wykonanie przekładu zgodnie z ustawą o tłumaczach przysięgłych. Posiadając tłumaczenie przysięgłe zyskujemy gwarancję poprawności, której można dochodzić sądowo.

Tłumaczenia pisemne zwykłe

 

DE – PL od 32 zł/str.*

PL – DE od 37 zł/str.*

 

* 1 strona rozliczeniowa = 1600 znaków ze spacjami

Jestem doświadczoną tłumaczką języka niemieckiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach z zakresu prawa, finansów i ekonomii oraz medycyny. Tłumaczę teksty techniczne oraz ogólne. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego dążę do tego, aby wszystkie wykonywane przeze mnie tłumaczenia – zarówno poświadczone jak i zwykłe – charakteryzowały się wysoką jakością wykonania.

Tłumaczenia ustne

 

Konsekutywne od 125 zł/godz.*

Symultaniczne 150 zł/godz.*

 

* Cena za godzinę we Wrocławiu. Rozliczenie obejmuje minimum 2 godziny tłumaczenia ustnego.

Brałam udział w wielu spotkaniach w charakterze tłumacza ustnego. Wykonuję tłumaczenia ustne zwykłe oraz tłumaczenia ustne przysięgłe. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego wykonuję również dużo tłumaczeń ustnych w kancelariach notarialnych przy sporządzaniu aktów notarialnych lub w innych urzędach, gdy wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego. Gwarantuję profesjonalizm i poufność informacji.

Ze względu na to, iż nakład pracy związany z tłumaczeniem pisemnym zmienia się w zależności od rodzaju tekstu, jego ilości oraz stopnia trudności (np. słownictwo specjalistyczne), cena ostateczna ustalana jest indywidualnie.

Przykładowa cena: Dokumenty samochodowe (zaświadczenie o dopuszczeniu do ruchu część I i II) 100 zł (cena ryczałtowa).

Powyższe ceny są cenami brutto, nie jest doliczany do nich podatek VAT.

Bardzo proszę o kontakt, chętnie przygotuję dla Państwa ofertę.